EFL cup
60

Liverpoolovi dječaci ofanzivno krenuli pa doživjeli debakl protiv Aston Ville

K. H.
Ekipa Aston Ville plasirala se u polufinale engleskog EFL cupa pobjedom protiv rezervnog tima Liverpoola rezultatom 5:0.
Liverpool je odlično otvorio meč i prvih deset minuta bili su puno bolji protivnik, nisu dopuštali igračima Aston Ville da izađu iz svog kaznenog prostora i stvorili su tri odlične šanse, ali u 14. minuti Hourihane uz dosta sreće postiže pogodak i svoj tim dovodi u vodstvo.

Tri minute nakon toga, Boyes postiže autogol i time je ugasio sve nade svog tima, a do poluvremena je Kodjia s dva pogotka donio veliko vodstvo svog tima.

Do kraja meča Aston Villa je postigla još jedan pogodak i to preko Wesleyja u 92. minuti za konačnih 5:0.

Podsjećamo, prva ekipa Liverpoola u srijedu igra polufinalni meč Svjetskog klupskog prvenstva protiv Monterreyja.