Obraz na prvom mjestu
61

Liverpool doživio debakl i izgubio 3:0, Klopp potezom nakon utakmice oduševio navijače

Jurgen Klopp se izvinjava navijačima Liverpoola (Foto: Twitter)
Menadžer Liverpoola Jurgen Klopp zatražio je oprost od navijača ovog kluba nakon debakla protiv Brightona rezultatom 3:0 u današnjem meču.
Klopp je nakon posljednjeg sudijskog zvižduka otišao pred navijače Liverpoola i izvinio im se zbog jako loše igre njegovih izabranika, a oni su ga pozdravili aplauzom i jasno je da ih je tim gestom barem malo umirio.

Liverpool je tokom svih 90 minuta bio u potpuno podređenom položaju protiv Brightona, a iako je rezultat na poluvremenu bio 0:0, na kraju su primili tri pogotka i dožvijeli težak poraz od izuzetno raspoloženog protivnika.

Oni se nakon 18 odigranih utakmica nalaze na razočaravajućem devetom mjestu na tabeli sa 28 osvojenih bodova, što je 16 manje od Arsenala, koji ima i utakmicu manje. Četvrta pozicija, na kojoj je trenutno Newcastle, udaljena im je sedam bodova.

U narednom kolu Liverpool će na svom Anfieldu dočekati Chelsea, također klub koji je u jako lošoj formi i koji ima tri boda manje od njih.