27

Lijepa asistencija Harisa Handžića u pobjedi Ufe nad Krasnodarom

Haris Handžić u dresu Ufe
Bh. nogometaš Haris Handžić upisao je lijepu asistenciju u današnjoj pobjedi njegove Ufe na gostovanju kod Krasnodara rezultatom 2:0 u okviru 7. kola ruske Premier lige.

Ufa je povela u 6. minuti nakon što je Handžić primio loptu i majstorski uposlio Marcinha, koji je pogodio mrežu Krasnodara.

Drugi gol za goste postigao je Alikin u 53. minuti, a Marcinho je ovog puta bio u ulozi asistenta.

Ufa nakon sedam odigranih kola ima sedam bodova i nalazi se na 11. mjestu na tabeli. Krasnodar je sedmi sa 11 bodova. Na prvom mjestu je Zenit, koji ima maksimalan učinak i 21 osvojeni bod.

"Iako smo osvojili sedam bodova u sedam kola, zadovoljni smo. Prioritet je naravno da osiguramo opstanak, ali ćemo se boriti za poziciju u sredini tabele", izjavio je Handžić za portal Klix.ba.