Došao do usijanja
17

Legendarni italijanski komentator urlao u studiju dok je Milan razbijao Juventus

Legendarni italijanski komentator i veliki navijač Milana Tiziano Crudeli u svom stilu proslavio je veliku pobjedu Rossonera protiv Juventusa rezultatom 4:2, a njegove proslave pogodaka još jednom su oduševile sve nogometne zaljubljenike širom svijeta.

Nakon prvih 45 minuta rezultat je bio 0:0, a sve vrijedno pomena desilo se u drugom poluvremenu kada je Juventus stigao do velikog vodstva, nakon čega je Milan napravio veliki preokret.

Prvo su Rabiot i Ronaldo doveli Juventus u vodstvo od 2:0, no ubrzo nakon toga Bonucci je igrao rukom, sudija pokazao na bijelu tačku, a Ibrahimović pogodio za 2:1.

[TWITTER]1280620935209455619[/TWITTER]

Ubrzo nakon toga, Kessie je postigao gol za 2:2, što je izazvalo prvu burnu reakciju Crudelija, a onda je uslijedilo veliko slavlje i zagrljaj s kolegom kada je za 3:2 pogodio Leao.

Gol za 2:2

[TWITTER]1280621461372317697[/TWITTER]

Gol za 3:2

[TWITTER]1280621886020476940[/TWITTER]

Vrhunac svega stigao je na kraju kada je Rebić pogodio za 4:2 i tako krunisao veliki preokret svog tima i stavio tačku na ovaj meč.