2

Le Championnat: Ibrahimović i Cavani strijelci u pobjedi PSG-a

Zlatan Ibrahimović (Foto: AFP)
Nogometaši PSG-a učvrstili su vodstvo na tabeli francuskog prvenstva gostujućom pobjedom kod Rennesa 3-1 u 18. prvenstvenom kolu.

Thiago Motta doveo je Parižane u vodstvo u 19. minuti odličnim udarcem lijevom nogom van kaznenog prostora. Zlatan Ibrahimović u 52. minuti je hladnokrvno iskoristio kazneni udarac i udvostručio prednost svoje ekipe.

Romain Andressandrini je u 67. minuti poentirao za Rennes iz slobodnog udarca, a sudbinu domaćina zapečatio je Edinson Cavani odličnim prizemnim udarcem s ruba kaznenog prostora u prvoj minuti sudijskog dodatka.

Ibrahimović s 14 pogodaka i Cavani s 12 su vodeći strijelci francuskog prvenstva.

PSG je vodeći na tabeli s 43 boda. Prate ga Monaco s 38 i Lille s 36 bodova, ali i utakmicom manje.

Le Championnat, 18. kolo: Rennes - PSG 1-3 (Alessandrini 67 / Thiago Motta 19, Ibrahimović 52 – 11 m, Cavani 90+1)

Redoslijed: 1. PSG 43, 2. Monaco 38 (-1), 3. Lille 36 (-1), 4. Nantes 29 (-1)...