7

Lazio u gostima savladao Palermo, Lulić i Jajalo upisali nove nastupe

(Foto: EPA)
U 14. kolu Serije A Lazio je u gostima minimalnim rezultatom 1:0 pobijedio Palermo.

Rimski klub je nastavio sa odličnim nizom utakmica bez poraza koji sada iznosi devet utakmica u kojima je Lazio upisao šest pobjeda.

Dok Lazio bilježi sjajnu formu, Palermo već devet mečeva ne zna za ligašku pobjedu, a u tih devet mečeva upisao je osam poraza.

Jedini gol na utakmici postigao je Milinković-Savić u 31. minuti, a Palermo je meč završio sa igračem manje pošto je u 86. minuti direktan crveni karton dobio Gonzalez.

Bh. reprezentativac Senad Lulić igrao je do 64. minute za Lazio pri čemu je u 14. minuti dobio žuti karton. U redovima domaćeg tima cijeli meč odigrao je još jedan bh. reprezentativac Mato Jajalo.

Ovo je bio 13. Lulićev nastup u Seriji A ove sezone, dok je Jajalo upisao svoj sedmi nastup i tek drugi u kojem je na terenu proveo svih 90 minuta.