0

Lazio slavio nad Torinom, Lulić asistirao

U posljednjem susretu 28. kola italijanske Serie A Lazio je savladao Torino na Olimpicu rezultatom 3:1.

U utakmici koja nije ponudila previše uzbuđenja prvu ozbiljniju priliku imao je Lazio tek u 55. minuti susreta, no Parolo je iz peterca šutirao pored gola.

Ipak, samo minutu kasnije nepsretnu reakciju odbrane gostiju iskoristio je Immobil i poslao loptu u praznu mrežu za vodstvo Lazija rezultatom 1:0.

Taj rezultat je na semaforu stajao sve do 72. minute kada je Iturbe ubacio iz slobodnog udarca sa desne strane, a Lopez je glavom poslao loptu u mrežu za 1:1.

ipak, Lazio je do tri boda došao u 87. minuti susreta kada je Lukaku asistirao Keiti koji pogađa za 2:1, a potom je Anderson na Lulićevu asistenciju pogodio za konačnih 3:1 u 90+1. minuti.

Lulić je odigrao svih 90 minuta u redovima domaće ekipe.