Serie A
10

Lazio s lakoćom savladao Benevento u gostima, Lulić odigrao 71 minutu

Nogometaši Lazija su zabilježili pobjedu u gostima kod Beneventa u 11. kolu italijanske Serie A rezultatom 5:1.

Benevento iz kola u kolo dokazuje da je zalutao u elitni rang italijanskog nogometa upisavši i 11. poraz ove sezone bez ispaljenog metka.

Lazio je sve riješio u prve 24 minute susreta kada su Bastos, Immobile i Marušić pogodili za visokih 3:0, a Benevento je do kraja susreta uspio samo postići utješni pogodak, četvrti u sezoni, u 55. minuti kada je pogodio Lazaar.

Senad Lulić je nosio kapitensku traku rimske ekipe do 71. minute kada ga je zamijenio Nani koji je asistirao samo pet minuta kasnije za Parola koji je povisio na 4:1, a Portugalac je bio i strijelac za konačnih 5:1 u 87. minuti meča.