14

Lazio i Milan podijelili bodove, Lulić ušao s klupe

Lazio i Milan podijelili su bodove u okviru 24. kola italijanske Serije A odigravši 1:1.

Gosti u prvom poluvremenu nisu pružili mnogo osim golmana Donnarumme koji je već na početku utakmice sjajno odbranio udarac Biglija.

Ipak, nije uspio sačuvati mrežu do odlaska na odmor. Biglia je sudijskoj nadoknadi vremena savršeno izveo penal i doveo Rimljane u vodstvo.

Drugo poluvrijeme nije ponudilo mnogo uzbuđenja, a pet minuta prije kraja, kada su svi već upisali nova tri boda Laziju, Milan je izjednačio.

Suso je napravio sjajan solo prodor i golman Lazija Strakosha nije uspio odbraniti šut te je lopta završila u mreži.

Bh. reprezentativac Senad Lulić u igru u dresu Rimljana ušao je u 65. minuti.

I Lazio i Milan zadržali su svoje pozicije prije večerašnje utakmice. Lazio je ostao šestoplasirana ekipa Serije A, dok je Milan poziciju iza sa tri boda manje.