Premijer liga BiH
44

Krupa na očajnom terenu u Banjoj Luci protiv Borca osvojila tri boda

Ekipa Krupe savadala je Borac u posljednjem meču 20. kola nogometne Premijer lige Bosne i Hercegovine minimalnim rezultatom 1:0.

Prvu priliku na meču imali su igrači Slobodana Starčevića, ali Fajić u drugoj minuti nije bio precizan. Na drugoj strani, Janičić je imao sjajnu priliku za Borac, no pogodio je stativu.

Uvodnih pet minuta u kojima su viđene dvije velike prilike bilo je jedino vrijedno spomena u prvih 45 minuta, pa je tako prvo poluvrijeme završeno bez pogodaka.

Ključni trenutak desio se 15 minuta prije kraja susreta, tačnije u 74. minuti kada Marjanović koristi grešku golmana Borca i svojoj ekipi donosi tri boda.

Igrači Borca pokušali su do kraja meča doći makar do jednog boda, ali na jako lošem terenu Gradskog stadiona nisu napravili nijednu veliku priliku kojom bi ugrozili gol Fejzića.