Premijer liga BiH
8

Krupa i Sloboda odigrali meč bez pogodaka

Nogometaši Krupe i Slobode podijelili su bodove u 3. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine odigravši neriješeno 0:0.

Krupa je imala mnogo bolje otvaranje utakmice, a u prvih deset minuta imali su dvije sjajne šanse preko Barića i Redžića.

Desetak minuta kasnije imao je Barić još jednu veliku šansu kada je izašao sam pred Muminovića, ali je golman Slobode sjajno odbranio.

U drugom poluvremenu i Sloboda je uspjela opasno zaprijetiti kada je Smajić iz teške pozicije dobro šutirao glavom. Ipak, Kutić je izvadio loptu ispod prečke.

Veliku šansu za gol vrijedan tri boda propustio je Milutović, kojem je udarac fenomenalno odbranio danas odlični Muminović.

Do kraja meča nije bilo previše uzbuđenja pa je utakmica okončana nepopularnim i miroljubivim rezultatom 0:0.

Krupa je s novim bodom ostala osmoplasirana ekipa Premijer lige, dok je Sloboda prestigla GOŠK i sada je na 10. mjestu.