Premijer liga BiH
19

Krupa i Mladost podijelili bodove u meču s četiri pogotka i dva crvena kartona

Nogometaši Krupe su ugostili Mladost u četvrtom kolu Premijer lige BiH, a susret je završen rezultatom 2:2.

Krupa je povela na samom otvaranju susreta, a u 14. minuti u strijelce se upisao Elvir Koljić. Prije kraja prvog poluvremena domaćin je udvostručio prednost. U 41. minuti za 2:0 pogodio je lazar Marjanović.

Gosti su u drugom poluvremenu zaigrali nogo bolje, a do pogotka su stigli u 70. minuti kada je rezervista Petar Bojo matirao Jovana Kutića za 2:1.

Do kraja susreta gosti su uspjeli osvojiti bod, a u 90+1. minuti konačnih 2:2 postavio je Abid Mujagić.

Zanimljivo, obje ekipe su susret završile sa po deset igrača. U 83. minuti Saša Nikodijević i Amer Hiroš su se pogurali, a arbitar Frano Jelić im je pokazao put u svlačionicu jer su zaradili druge žute kartone.