Dosad neviđeno
27

Korejanci pokazali čudnu tehniku izvođenja slobodnjaka i postigli spektakularan gol na Kupu Azije

E. K.
Nogometaši Južne Koreje su ostavili nogometni svijet u čudu na utakmici protiv Malezije na Azijskom kupu nacija koja je okončana rezultatom 3:3.

U 83. minuti susreta dosuđen je slobodan udarac za Korejance, a loptu je uzeo nogometaš PSG-a Kang-In Lee i postigao čudesan pogodak.

Ono što je prethodilo pogotku jeste čudna reakcija njegovih saigrača koji su stali ispred "živog zida" reprezentacije Malezije te demonstrirali dosad neviđenu tehniku izvođenja slobodnog udarca.

Iako je njihova reakcija nejasna ljubiteljima najvažnije sporedne stvari na svijetu, bila je itekako djelotvorna budući da su postigli fenomenalan pogodak.

Inače, utakmica Južne Koreje i Malezije je okončana iznenađujućim remijem, a konačan rezultat susreta je bio 3:3.

Strijelci za Južnu Koreju su bili Jeong Woo-Yeong, Kang-In Lee te Son Heung-min dok su za Malezijce pogodili Faisal Halim, Arif Aiman te Romel Morales koji je pogodio u 15 minuti sudijske nadoknade.