U svom stilu
6

Kontroverzni Tonći Kukoč zabio gol i izveo jednu od najluđih proslava sezone

Bivši nogometaš Zrinjskog i jedan od najkontroverznijih igrača s ovih prostora Tonći Kukoč na zanimljiv način proslavio je pobjednički pogodak koji je postigao u osmini finala Kupa Mađarske za svoj Honved protiv Haladasa u pobjedi od 1:0.

Kukoč je pogodak postigao u 57. minuti, nakon što je oduzeo jednu loptu na svojoj polovini, a u nastavku akcije nastavio je trčati prema golu gostiju i nakon asistencije jednog svog saigrača precizno je pogodio nebranjeni dio mreže i doveo svoj tim u vodstvo.

Nakon što je postigao pogodak Kukoč je otišao u prvi red tribina stadiona Hidegkuti Nandor u Budimpešti te je na taj specifičan način proslavio pogodak, a nakon svega dobio je žuti karton zbog napuštanja terena i neprimjerene proslave.

Pogodak koji je postigao Kukoč sredinom drugog poluvremena ujedno je bio i jedini gol na ovom meču pa je njegov Honved slavio protiv Haladasa rezultatom 1:0.