24

Kolašinac završio u krvi, ali nije ni pomislio da napusti teren na derbiju

N. M.
Ljekarski tim ukazuje pomoć Kolašincu (Foto: Screenshot/Twitter)
Na stadionu San Siro večeras se igra derbi 24. kola italijanske Serije A, pošto Milanu gostuje ekipa Atalante.

Zabrinjavajućoj sceni svjedočili smo tokom prvog poluvremena kada je u krvi završio Sead Kolašinac, kojem je poslije jednog duela pukla arkada.

Bilo je tada mnogo krvi na licu reprezentativca Bosne i Hercegovine, ali brzo mu je ukazana pomoć, a stameni defanzivac nije ni pomislio da napusti teren na ovom derbiju.

S flasterom na glavi nastavio je utakmicu, a trenutni rezultat je, sredinom drugog poluvremena, 1:1.

Milan je u prednost bio doveo Leao u 3. minuti, ali poravnali su gosti u 42. preko Koopmeinersa iz penala.

Podsjećamo, manje od mjesec je ostalo do utakmice baraža za Evropsko prvenstvo između Bosne i Hercegovine i Ukrajine u Zenici, koja se igra 21. marta, a Kolašinac je svakako igrač bez kojeg bi Zmajevima zadatak bio značajno otežan protiv favorizovanog rivala.