39

Kolašinac nakon velikog promašaja: Elhamdulillah i izvinite momci

H. H.
Zmaj ove sezone rijetko dobiva priliku za igru u dresu Arsenala (Foto: EPA-EFE)
Sead Kolašinac bio je u centru pažnje nakon utakmice Evropske lige protiv Moldea u kojoj je Arsenal slavio 4:1, a Zmaj je u drugom poluvremenu promašio gotovo prazan gol udarcem iz blizine.

Pomenuta situacija desila se u 54. minuti kada je Kolašinac iz neposredne blizine dočekao jednu odbijenu loptu i umjesto u praznu mrežu, desnom nogom nabio je loptu daleko preko gola.

Na društvenim mrežama osvanuli su brojni komentari na račun Kolašinca, a bh. nogometaš poslao je poruku izvinjenja zbog promašaja, pri tome se zahvalivši Bogu na pobjedi.

"Elhamdulillah (Sva zahvala pripada Bogu) i izvinite momci zbog promašaja", napisao je naš lijevi bek.

Kolašinac je propustio priliku da svom timu donese prednost u tom trenutku, s obzirom na to da je rezultat bio 1:1, ali su Topnici do kraja ipak stigli do ubjedljivog trijumfa.

Zmaj je ove sezone u dresu londonskog sastava odigrao ukupno sedam mečeva u svim takmičenjima, ali samo jedan u Premiershipu.