Pobjeda Marseillea
250

Kolašinac je nezaustavljiv u Francuskoj, u maniru najboljih napadača postigao je novi gol

K. H.
Sead Kolašinac (Foto: Screenshot/Twitter)
Bh. reprezentativac Sead Kolašinac postigao je novi gol za Marseille u francuskoj Ligue 1, a on je danas u trijumfu svog tima protiv Lorienta rezultatom 3:1 postigao treći gol u ovoj sezoni.

Lorient je nešto bolje otvorio utakmicu i u 29. minuti je došao u vodstvo golom koji je postigao Moffi, no u finišu prvog poluvremena, tačnije u 38. minuti, domaći tim se vratio.

Under je centrirao s desne strane, a Kolašinac nakon sjajnog kretanja i u stilu najboljih napadača svijeta bježi svom čuvaru i nakon toga dolazi do lopte ispred protivničkog golmana i pogađa za 1:1, ujedno i rezultat prvog poluvremena. Gol pogledajte ovdje.

U 53. minuti Sanchez je pogodio za 2:1 i donio potpuni preokret svom timu, a konačnih 3:1 postavio je Veretout golom u 59. minuti.

Marseille je ostao na trećoj poziciji sa 42 osvojena boda, pet manje od PSG-a koji je prvi s utakmicom više.