6

Kodro pogodio u porazu Osasune od Seville, čudni "hat-trick" Iborre

U okviru 19. kola španske La Lige Osasuna je na El Sadaru dočekala Sevillu, a na susretu je palo čak sedam pogodaka.

Domaćin je poveo u 15. minuti kada je pogodio Leon na Torresovu asistenciju. Ipak, do kraja poluvremena Iborra je poravnao rezultat u 43. minuti, te se na odmor otišlo pri rezultatu 1:1.

U drugom poluvremenu reviju golova nastavio je Iborra. No, najprije je pogodio vlastitu mrežu za vodstvo Osasune od 2:1 u 63. minuti, no samo dvije minute kasnije pogodio je pravu mrežu za 2:2 i tako kompletirao "hat-trick". Naravno, koji se neće računati s obzirom da je pogodio i vlastitu mrežu.

Vazquez je u 80. minuti povećao prednost gostiju na 4:2, a posljednji gol na meču postigao je naš internacionalac Kenan Kodro koji je na Berenguerovu asistenciju postavio konačnih 3:4 u 90+3. minuti. Kodro je u igru ušao u 88. minuti.