Jeste li znali?
17

Ko je igrač koji je srušio moćni PSG: Ove sezone blista, a brat mu igra u Premijer ligi BiH

S. G.
Nogometaši PSG-a sinoć su svojim navijačima priredili još jedno neugodno iznenađenje. Novi poraz nanio im je Lyon koji je slavio minimalnim rezultatom 1:0.

Parižani su definitivno upali u krizu nakon što su sinoć upisali peti ovosezonski poraz i to drugi za redom.

Osim solidne šanse Mbappea u 9. minuti PSG gotovo da nije ozbiljnije zaprijetio svom rivalu tokom cijele utakmice.

Gosti su sa druge strane propustili priliku da u 39. minuti dođu do prednosti sa penala, no udarac Lacazettea zaustavila je stativa.

Ipak u nastavku, Lyon je je došao do velika tri boda nakon što je mladi Bradley Barcola pogodio u 56. minuti nakon lijepe asistencije.

Riječ je o relativno manje poznatom igraču koji ima 20 godina, a ovo mu je tek druga sezona u seniorskom nogometu.

Na 19 utakmica ove godine postigao je četiri gola i upisao tri asistencije, a zanimljivo je da Bradleyev brat nastupa u Premijer ligi BiH gdje nosi dres Tuzla Cityja.

Malcom Barcola je u Simin Han stigao na ljeto prošle godine upravo iz redova Lyona u kojem nikada nije dobio pravu šansu koju nema ni u timu sa Tušnja.

Dres Tuzlaka nosio je na tek na pet utakmica, a zanimljivo da je skupio 18 nastupa za reprezentaciju Toga.