Pobjeda u gostima
849

Anketa / Ko je bio najbolji igrač reprezentacije BiH na utakmici protiv Lihtenštajna?

H. H.
Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine pobijedila je u Vaduzu selekciju Lihtenštajna rezultatom 2:0 u okviru 7. kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024. godine, a u anketi portala Klix.ba glasajte ko je bio najbolji igrač Zmajeva u ovom susretu.

Za Zmajeve su od prve minute igrali: Šehić, Kolašinac, Hadžikadunić, Barišić, Dedić, Cimirot, Pjanić, Demirović, Rahmanović, Stevanović i Džeko.

Šansu s klupe u nastavku su dobili Hadžiahmetović, Gojković, Bilbija, Ćivić i Gazibegović, te se njihova imena ne nalaze u anketi zbog ograničene minutaže.

Pogotke za naš tim postigli su Rahmanović u 13. i Stevanović u 41. minuti.

U našoj anketi glasajte ko je prema vašem mišljenju bio najbolji igrač BiH protiv Lihtenštajna.

Nakon utakmice protiv Lihtenštajna, Zmajevi naredni meč igraju već u ponedjeljak u Zenici, a protivnik će nam biti selekcija Portugala.