Ligue 1
0

Khazri s dva pogotka donio tri boda Rennesu protiv Nantesa

Nogometaši Rennesa su slavili u 14. kolu francuske Ligue 1 protiv Nantesa rezultatom 2:1.

Izabranici Claudija Ranierija su odigrali dobro, ali su poraženi na teškom gostovanju sa igračem manje.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, a prvo se zatresla mreža Nantesa. U 51. minuti Gourcouff je asistirao Khazriju koji se dobro snašao u kaznenom prostoru gostiju i matirao je Tatarusanua za 1:0.

Samo šest minuta kasnije gosti su ostali s deset igrača kada je štoper Pallois dobio dva žuta kartona u razmaku od samo četiri minute.

Ipak, i s igračem manje Nantes je izjednačio u 73. minuti kada je penal iskoristio Sala. Argentinac je šutirao silovito po sredini gola i "probio" Koubeka za 1:1.

Kada se činilo da će susret biti završen podjelom bodova u 88. minuti Khazri je postigao svoj drugi pogodak na meču za konačnih 2:1.