Bundesliga
12

Kenan Kodro ušao u finišu, Mainz i Frankfurt podijelili bodove

U prvoj utakmici 10. kola Bundeslige Mainz je na svom terenu remizirao protiv Frankfurta rezultatom 1:1.

Gosti su u vodstvo stigli u 37. minuti nakon što je Bell postigao autogol, a u drugoj minuti drugog poluvremena Rebić je mogao povisiti vodstvo svoj ekipe, ali je domaći golman odbranio njegov udarac.

Igrala se 71. minuti kada je Saut Serdar, igrač koji je 14 minuta ranije ušao u igru, postigao gol i svojoj ekipi dobio jedan bod.

Kenan Kodro u igru je ušao u 87. minuti susreta, ali za kratko vrijeme koliko je proveo na terenu nije uspio napraviti ništa vrijedno spomena.

Nakon prve utakmice desetog kola, Frankfurt se nalazi na sedmoj poziciji sa 15 osvojenih bodova, dok Mainz na 11. mjestu ima 11 osvojenih bodova.