0

Karabukspor pobijedio u gostima Eskisehirspor rezultatom 2:1

Sarajevo-x.com
Sanel Jahić (Foto: Arhiv)
U okviru 27. kola turskog prvenstva Eskisehirspor je na svom terenu poražen od Karabukspora rezultatom 2:1.

Dvostruki strijelac za goste bio je Yildiz, koji je poentirao u 25. i 62. minuti, dok je jedini pogodak za domaće postigao rezervista Zengin u sudijskoj nadoknadi utakmice.

Treba istaći da je u pobjedničkom timu svih 90 minuta odigrao Sanel Jahić, što je dobra vijest za šefa našeg državnog tima Safeta Sušića.

Također, nekadašnji bh. reprezentativac Safet Nadarević cijelu utakmicu proveo je na terenu. Ovim trijumfom Karabukspor se probio na 14 mjesto, dok je Eskisehirspor ostao na 8 poziciji.

Lider turskog prevnstav i dalje je Galatasaray sa 60 bodova, šest više od drugoplasiranog Fenerbahcea.