Serie A
29

Juventus rutinski savladao Genou u Torinu

Juventus je rutinski savaldao Genou u 33. kolu italijanske Serie A u Torinu rezultatom 4:0.

Pitanje pobjednika je bilo riješeno već u prvom poluvremenu. Juve je poveo u 17. minuti. Marchisio nije najbolje uštopao loptu, ali je nesretni i nespretni Munoz poslao loptu u svoju mrežu.

Samo dvije minute kasnije Dybala i Khedira su odigrali dupli as, a Argentinac je fantastično pogodio za 2:0. Lamanna se nije ni pokušao baciti.

U 41. minuti Mandžukić je prošao po lijevoj strani i ubacio loptu u kazneni prostor, jedan igrač Genoe je izbio nazad do hrvatskog reprezentativca koji iz prve šutira i postiže fenomenalan pogodak za 3:0.

Četvrti pogodak postigao je Bonucci na Mandžukićevu asistenciju u 64. minuti susreta.

Miralem Pjanić zbog žutih kartona nije bio u kombinacijama za večerašnji duel.