Serie A
32

Juventus na krilima Dybale savladao Udinese, Luliću 90 minuta u remiju Lazija

Juventus - Udinese
Nogometaši Juventusa pobijedili su na Allianzu u okviru 28. kola Serije A ekipu Udinesea rezultatom 2:0.

Staru damu je u u 20. minuti vodstvo doveo Dybala sjajnim golom iz slobodnog udarca.

Mogli su domaći prije odlaska na odmor udvostručiti prednost, ali je Bizzarrri odlično odbranio udarac Higuaina iz penala.

Međutim, Higuain se iskupio već na startu drugog poluvremena kada je odradio gotovo cijeli posao i uposlio danas odličnog Dybalu, koji postavlja konačnih 2:0.

Bh. veznjak Senad Lulić predvodio je kao kapiten svoj Lazio na gostovanju protiv Cagliarija. Meč je završen neriješenim rezultatom 2:2. Pavoletti i Barella iz penala su pogađali za domaće, dok je Ceppitelli postigao autogol, a Immobile u 95. minuti donio bod Laziju.

Rezultati:

Bologna - Atalanta 0:1 Cagliari - Lazio 2:2 Crotone - Sampdoria 4:1 Juventus - Udinese 2:0 Sassuolo - SPAL 1:1