135

Juniorska reprezentacija BiH pobijedila Srbiju golovima Suljića i Behrama

Nakon što je prije dva dana poražena rezultatom 0:1 od Srbije, juniorska nogometna reprezentacija BiH se revanširala vršnjacima pobjedom 2:0 u prijateljskom susretu.

Utakmica je odigrana u Sportskom centru "Vujadin Boškov" u Novom Sadu, a strijelci za Mlade Zmajeve bili su Amar Suljić u 74. i Said Behram u 90. minuti.

Za Srbiju su od prve minute zaigrali Nikolić, Čočaj, Mesarović, Stanisavljević, Dinga, Mašović, Blagojević, Mehmedović, Zlatanović, Gojkov i Birmančević, a priliku su dobili Radić, Terzić, Stevanović, Milojević, Nišić, Čoke, Petrov, Cvetković, Todorović i Šaponja.

Starteri za BiH bili su Jović, Šerbečić, Gavrić, Žerić, Husić, Bijelić, Demirović, Mustafić, Milićević, Mustedanagić i Suljić, dok su tokom utakmice zaigrali Durić, Bojo, Čubrilo, Mujagić, Behram, Čavar, Bajić i Salčinović.