Kvalifikacije za Euro
118

Juniori BiH sačuvali nadu za Euro i pogotkom u 93. minuti slavili protiv Luksemburga

F. Z.
Nogometna juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine upisala je danas, nakon remija bez golova protiv Sjeverne Makedonije, prvu pobjedu u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo koje se igra naredne godine u Sjevernoj Irskoj.

Izabranici Slavena Muse danas su na stadionu Gjorče Petrov u Sjevernoj Makedoniji odmjerili snage s reprezentacijom Luksemburga, a pobjedu (1:0) koja nas ostavlja u igri za naredni (elitni) krug kvalifikacija donio nam je Melvin Bajrović golom u 93. minuti susreta.

Narednu utakmicu juniorska Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine igrat će 19. novembra protiv reprezentacije Engleske.

Engleska nakon dva odigrana kola ima maksimalnih šest bodova, uz gol razliku 9:0. Naša reprezentacija osvojila je četiri, a Luksemburg je bez bodova.