Urnebesna reakcija
57

Jose Mourinho u 35 sekundi: Od mirnog ispijanja vode do ekspresnog napada na sudiju

Reakcija trenera Tottenhama Josea Mourinha na meču protiv Manchester Cityja u okviru 25. kola engleskog Premiershipa za veoma kratak period postala je pravi hit na društvenim mrežama.

Naime, u 40. minuti sudija Mike Dean svirao je kazneni udarac za Manchester City, dvije minute nakon prekršaja nad Aguerom, a kada je Lloris odbranio udarac Gundogana, Sterling je stigao do lopte prije golmana Prijetlova i Građani su tražili još jedan penal.

To je izazvalo burnu reackiju domaćih igrača koji su odmah okružili gostujućeg igrača, a burno je reagovao i trener Jose Mourinho koji se u početku smijao zbog činjenice da gosti traže još jedan kazneni udarac.

Kada je shvatio da sudija nije svirao penal, Mourinho i njegov pomoćnik su ljutito skočili i od četvrtog sudije tražili da Sterlingu pokaže žuti karton za simuliranje.

Mourinhova reakcija veoma brzo je postala hit na društvenim mrežama, a podsjećamo, njegov tim je na kraju slavio rezultatom 2:0.