FA cup
12

Još jedna "petarda" nezaustavljivog Manchester Cityja, Watford izbacio Newcastlea

Ekipa Manchester Cityja plasirala se u osminu finala engleskog FA cupa još jednom ubjedljivom pobjedom, a tim Pepa Guardiole ovaj put je Burnleyju postigao pet pogodaka i još jednom su pokazali da su jedan od najjačih timova na svijetu.

U prvom poluvremenu Građani su preko Gabriel Jesusa postigli jedan pogodak, a onda u nastavku meča golovima Bernarda Silve, De Bruynea, Aguera i autogolom Longa stižu do nove uvjerljive pobjede.

Swansea je na svom terenu bio bolji od Gillinghama sa 4:1, dok je u duelu premierligaša Watford kao gost porazio Newcastle.

Middlesbrough je na svom terenu remizirao sa Newportom rezultatom 1:1, a identičan rezultat bio je na meču između Portsmoutha i QPR-a. Brighton i WBA su odigrali meč bez pogodaka, dok je domaću pobjedu upisao Doncaster protiv Oldhama sa 2:1.

Podsjećamo, Manchester United je u petak navečer izbacio Arsenal pobjedom na Emiratesu rezultatom 3:1, a u prvom meču subotnjeg programa Derby je kao gost bio bolji od Accringtona sa 1:0.