Srećom došao sebi
39

Jeziva scena u Francuskoj: Napadač Lyona se srušio na terenu, odmah prevezen u bolnicu

Ekipa Lyona pobijedila je Toulouse u meču 21. kola francuske Ligue 1, a ovaj susret obilježila je situacija iz prvog poluvremena kada se 22-godišnji Martin Terrier srušio na terenu.

Naime, igrala se 20. minuta kada se Terrier usred jedne akcije samo srušio na terenu i ostao ležati na travi, nakon čega mu je ekspresno ukazana prva pomoć i kolima hitne pomoći prevezen je u bolnicu.

[TWITTER]1221444757534203904[/TWITTER]

Ovaj nogometaš srećom je brzo došao sebi, što su potvrdili i iz kluba, ali je saopćeno da će ostati u bolnici na dodatnim pretragama kako bi se ustanovio razlog zbog kojeg mu je pozlilo.

Inače, Lyon je ovaj susret slavio rezultatom 3:0 te se ovom pobjedom približio pozicijama koje naredne sezone vode u Ligu prvaka. Nakon 21. utakmice, Lyon se nalazi na petoj poziciji sa 21 boda, jedan manje od Montpelliera koji je na četvrtoj poziciji.