14.3.2019. u 19:46
172
22
172
Japanac za dvije minute odlučio meč azijske Lige prvaka pa za nagradu dobio ananas Manabu Saito (Foto: Twitter)
Nogometaši japanskog Kawasakija pobijedili su na svom terenu u okviru 2. kola azijske Lige prvaka ekipu Sydneya iz Australije rezultatom 1:0.
Igračem utakmice proglašen je krilni napadač Manabu Saito, koji je u igru ušao tek u 81. minuti.

Međutim, samo dvije minute nakon ulaska postigao je pogodak vrijedan važne pobjede i prva tri boda.

Posebno zanimljiva i upečatljiva svim svjetskim medijima bila je nagrada koju je dobio mladi Japanac kao MVP utakmice.

Naime, Saito je dobio ananas, s kojim je kasnije ponosno i uz osmijeh pozirao.

Inače, Kawasaki je s pobjedom prestigao Sydney i zauzeo treće mjesto iza Ulsan Hyundaija i Shanghai SIPG-a.