Michael Owen
0

Iz Manchestera mogu u reprezentaciju

Sir Alex Ferguson, menadžer aktuelnih engleskih nogometnih prvaka, pred početak ove sezone u Manchester United je doveo Michaela Owena.

Nekadašnji napadač engleske nogometne reprezentacije pristao je doći pod uvjetima prema kojima će biti plaćen onoliko koliki će mu biti učinak na terenu.

Do utakmice 3. kola prvaci nisu trebali ispisivati čekove, a potom je u pobjedi 5-0 ostvarenoj u drugom poluvremenu kod Wigana, Owen u 85. minuti postigao svoj prvi pogodak za novu momčad.

• Imao sam nekoliko promašaja od kada sam došao ovdje, a kao i obično, svi su vas spremni odmah i otpisati. Kao da godinama nisam postigao gol - rekao je Owen koji se nada da će zapaženim igrama u dresu "crvenih vragova" ponovno pronaći put do izabrane vrste:

• Očekujem mnoštvo pogodaka u crvenom dresu što će mi, vjerujem, pomoći da se vratim. Strašno bih bio razočaran mišljenjem da iz Uniteda ne mogu do reprezentacije, jer ja mislim da sam dolaskom ovdje povukao pravi potez.