Nigerijski ofanzivac
9

Iwobi zahvalan navijačima, želi sjajan rezultat u Rusiji unatoč porazu od Engleske

Alex Iwobi (Foto: AFP)
Nigerijski krilni napadač Alex Iwobi insistira da ekipa puno radi i popravi svoju formu u odnosu na 1:2 poraz od Engleske u jučerašnjem prijeteljskom pripremnom meču za Svjetsko prvenstvo odigranom na Wembleyu.

Iwobi je postigao jedini gol za Super orlove i bez sumnje je bio najbolji nigerijski igrač na terenu svih 90 minuta igre.

Gary Cahill i Harry Kane su pogađali za Englesku u prvom poluvremenu, a domaći su mogli još do kojeg pogotka da na golu Nigerije nije bio raspoloženi Francis Uzoho.

Arsenalov igrač se također zahvalio navijačima koji su podržali ekipu.

"Hvala svim nigerijskim navijačima koji su stigli na Wembley i svim nigerijskim navijačim širom svijeta. Nije bio rezultat koji smo željeli, ali gledam optimistično prema Rusiji", napisao je na svom Twitter profilu.

Super orlovi će u srijedu u austrijskom Beču odigrati narednu prijateljsku utakmicu protiv Češke.