Palacio čuvao mrežu
1

Inter u četvrtfinalu Kupa Italije

Golovima Antonija Cassana i Fredyja Guarina nogometaši Intera savladali su na San Siru drugoligaša Veronu 2-0 u osmini finala Kupa Italije i izborili sljedeću rundu takmičenja.

Oba su gola postignuta u drugom poluvremenu u razmaku od samo pet minuta. Drugi gol u 54. minuti kolumbijski veznjak Guarin je postigao samo devet minuta po ulasku u igru umjesto McDonalda Marige.

Zanimljiva se situacija dogodila potkraj susreta kada se povrijedio Interov golman Luca Castellazzi. Kako je trener Nerazzurra Andrea Stramaccioni dotad iskoristio maksimalan broj dozvoljenih izmjena, golmanske rukavice je navukao argentinski napadač Rodrigo Palacio, te je sačuvao svoju mrežu netaknutom.

Inter je ovom pobjedom postao peti četvrtfinalist Kupa nakon Rome, Catanije, Juventusa i Milana.