Izmiče im scudetto
0

VIDEO / Inter poražen kod Udinesea

Sarajevo-x.com
Nogometaši Intera pretrpjeli su i peti poraz u sezoni, čime su ostali na šest bodova zaostatka za gradskim rivalom Milanom koji drži vrh tabele talijanske Serije A, s osvojenim 41 bodom.

Bolji od Intera, u utakmici 21. kola, bio je Udinese (3-1), koji je na najbolji način iskoristio prednost domaćeg terena, te se dodatno učvrstio na osmoj poziciji tabele, sa 33 boda.

Iako je goste u vodstvo doveo Stanković već u 16. minuti, to nije pokolebalo danas raspoloženi Udinese da ostvari pobjedu. Samo pet minuta nakon vodstva na 1-1 je poravnao Zapata, iskoristivši asistenciju Domizzija.

U 25. minuti Di Natale je potpuno preokrenuo rezultat, na 2-1 za Udinese, a pobjedu je ovjerio asistent kod prvog pogotka, Domizzi, koji je u 69. minuti postavio konačan rezultat, Udinese - Inter 3-1.