9

Ingolstadt pobjedom vratio Leverkusen u krizu

(Foto: EPA)
U posljednjoj utakmici 15. kola Bundeslige Bayer Leverkusen je na svojoj BayAreni rezultatom 2:1 poražen od Ingolstadta.

Nakon što je imao niz od dva poraza koji je popraćen remijem i pobjedom koja je upisana protiv Schalkea u gostima Leverkusen se vratio u krizu i sada u posljednjih pet mečeva ima samo jednu pobjedu u ligi.

Za razliku od Apotekara, čini se da Ingolstadt izlazi iz krize jer je upisao čak treću pobjedu u posljednjih pet ligaških utakmica, odnosno treću ukupno u prvenstvu.

Morales je u 26. minuti doveo goste u prednost i to je bio jedini gol u prvom poluvremenu. Potom je Leverkusen u 49. minuti ostao sa igračem manje nakon što je Aranguiz dobio drugi žuti karton.

Iako su imali igrača manje igrači domaćeg tima su uspjeli izjednačiti preko Mehmedija u 63. minuti, ali je samo 10 minuta kasnije Cohen pogodio za pobjedu gostiju i konačnih 2:1.