Derbi začelja
10

Igrači Olimpika zbog sudije Petrovića napustili teren u Bijeljini, iz kluba će se uskoro oglasiti

E. B.
Nogometaši Radnika su u 31. kolu Premijer lige BiH savladali Olimpik rezultatom 1:0, a susret je obilježio incident u samom finišu utakmice.

U posljednjim minutima derbija začelja igrači Olimpika su tražili penal, ali je arbitar Dragan Petrović odlučio ne dosuditi ga.

Igrači sarajevske ekipe su tada iz protesta nezadovoljni suđenjem napustili stadion.

Osim tog spornog penala, gosti su bili nezadovoljni i zbog toga što je sudija iz Banje Luke već u 15. minuti isključio njihovog igrača Marka Perišića.

No nakon nekoliko minuta igrači Olimpika su se vratili na teren, a sudija Petrović je ubrzo svirao kraj susreta.

"Fudbaleri našeg tima napustili su teren u Bijeljini u finišu susreta Nakon određenog vremena u svlačionici, igrači su se vratili na teren, nakon čega je sudija Petrović svirao kraj susreta. O svemu što se dešavalo na Gradskom stadionu u Bijeljini klub će se oglasiti zvaničnim saopštenjem", poručili su iz Olimpika.

Olimpik je ovim porazom pao na posljednje mjesto Premijer lige BiH dva kola prije kraja.