0

Ibričić strijelac protiv Varteksa

Sarajevo-x.com
Senijad Ibričić (Foto: Večernji.hr)
Bh. reprezentativac Senijad Ibričić bio je strijelac u Hajdukovoj pobjedi nad Varteksom, 2-0, u 22. kolu Hrvatske nogometne lige. Ibričić je poentirao u 55. minuti, kad je s desetak metara loptu poslao u mrežu.

Prvi gol za Splićane postigao je Vukušić u 42. minuti, poslije sjajnog prodora Anasa Sharbinija po lijevoj strani.

Utakmici je prisustvovalo 5.000 gledatelja, a Hajduk je potvrdio da je u dobroj formi, nastavivši niz dobrih igara, poslije remija (0-0) u Maksimiru u prvoj utakmici polufinala hrvatskog Kupa. Ovo im je izuzetno značajna pobjeda u borbi za drugo mjesto.

Dinamo je s dva gola Mandžukića, u 12. i 18. minuti, te jednim Badelja u 62., uvjerljivo bez većih problema slavilo protiv Intera iz Zaprešića, za koga je počasni gol u 90. minuti postigao Jonjić.

Posljednja utakmica 22. kola na rasporedu je večeras u 20.15 sati. Sastaju se Karlovac i Rijeka. Rezultati 22. kola: Hajduk - Varteks 2:0 Dinamo - Inter Zaprešić 3:1

Cibalia - Zagreb 1-0 Istra 1961 - Osijek 1:3 Međimurje - Slaven Belupo 1:1 Croatia Sesvete - Zadar 1:2 Šibenik - Lokomotiva 0:0