156

Ibišević: Glupo je i teško kada primiš gol kasno, možda smo ranije trebali riješiti meč

Napadač reprezentacije Bosne i Hercegovine Vedad Ibišević nakon remija sa Grčkom u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo kazao je da su Zmajevi "možda ranije trebali riješiti meč".

Utakmica 4. kola kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Rusiji između BiH i Grčke okončana je rezultatom 1:1. Naš tim je poveo autogolom golmana Karnezisa nakon šuta Pjanića u 31. minuti, ali su Grci došli do boda u 95. minuti preko Tzavellasa.

"Uvijek je glupo i teško kada se primi gol tako kasno. Mislim da smo zaslužili pobjedu. Odigrali smo dobru utakmicu. Možda smo je trebali ranije riješiti, ali bez obzira na to mislim da na kraju utakmice moramo pametnije", rekao je Ibišević.

BiH će 25. marta dočekati Gibraltar na Bilinom Polju, a onda će 9. juna na istom stadionu dočekati Grčku.