Bundesliga
0

VIDEO / HSV na vrhu

Nogometaši HSV-a zasjeli su na vrh njemačke Bundeslige nakon pobjede protiv Kölna.

Junak utakmice bio je Peruanac Jose Paolo Guerrero s dva pogotka. Prvi je postigao u 19 . minuti nakon dodavanja Jarolima, a drugi u 66. poslije pogreške Mohamada u vlastitom šesnaestercu.

Deset minuta kasnije smanjio je Chihi udarcem s 25 metara, a u posljednjim je trenucima konačnih 3-1 postavio Trochowski iz kaznenog udarca nakon prekršaja na Ze Robertu. Köln je nakon četiri kola posljednji na tabeli s tek jednim bodom, što je najgori ligaški start kluba u zadnjih 17 godina.

Odličan je posao napravio Werder gostujućom pobjedom (3-2) protiv Herthe. Özil, Borowski i Naldo utišali su gledatelje na Olimpijskom stadionu u Berlin. Igru je nakon pola sata s lakšom ozljedom lista napustio Werderov golman Tim Wiese.