"Uprava napolje"
99

Horde zla još jednom poslale jasnu poruku čelnicima FK Sarajevo

Nogometaši Sarajeva i Mladosti danas od 18:00 sati igraju utakmicu 22. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, a najvatreniji navijači Bordo tima Horde zla i na ovoj utakmici poslali su poruku čelnicima kluba.
Navijači sa sjeverne tribine su povicima "Uprava napolje" iskazali svoju želju za promjenom na čelnim pozicijama kluba, a sve su to potvrdili i transparentom preko cijele tribine.

"Dovođenjem zvučnih pojačanja nećete opravdati vaše ponižavanje legendi i kluba, jer ovo je vama prolazna stvar, a nama istinska strast i ljubav!", pisalo je na transparentu Hordi zla.

Očito je da Horde nisu zaboravili način na koji su čelnici kluba pred kraj prošle godine otpustili bivšeg šefa stručnog štaba Husrefa Musemića.

Inače, nakon 70 minuta igre rezultat je 1:1, a oba gola pala su pred sami odlazak na odmor nakon prvog poluvremena.

Prvo je Miličević doveo Bordo tim u vodstvo nakon gužve u šesnaestercu gostiju, a onda je Vazda sjajnim golom izjednačio na 1:1.