Iskoristio priliku
297

Hodžić ušao u igru u 82. minuti i postigao dva gola za Dinamo

Nogometaši Dinama pobijedili su na stadionu Maksimir u okviru 19. kolo HNL-a ekipu Istre rezultatom 5:1.

Moro je doveo Modre u vodstvo u 19. minuti utakmice, a sedam minutu prije odlaska na odmor Soudani je udvostručio prednost na asistenciju Sose.

U četvrtoj minuti nastavka Maksimović koristi dodavanje Matyazha i vraća Istru u igru, ali onda je uslijedio šou Dinamovih rezervista.

Prvo je Ćorić ušao u 72. minuti i šest minuta kasnije uvećao prednost Dinama, a onda je povremeni bh. reprezentativac Armin Hodžić ušao u 82. minuti i odmah potom postigao gol. Hodžić je stigao u 92. minuti postići i drugi gol te tako postaviti konačnih 5:1.

Dinamo je tako ostvario 14. pobjedu u sezoni i učvrstio se na liderskoj poziciji HNL-a s čak 15 bodova prednosti i utakmicom više u odnosu na drugoplasirani Hajduk. Istra je na pretposljednjoj poziciji.