MLS
0

Haris Medunjanin asistent u novom porazu Philadelphije

Philadelphia Union je ostala zakucana za dno Istočne konferencije MLS lige nočašnjim porazom kod kuće od Portland Timbersa rezultatom 3:1.

Philadelphia je prvu veliku priliku za postizanje pogotka imala u 17. minuti.

Dosuđen je slobodan udarac na dvadesetak metara od gola, Haris Medunjanin je šutirao, ali je golman gostiju Gleeson sjajno intervenisao.

Philadelphia je ipak stigla do vodstva u 26. minuti protiv trenutno vodeće ekipe Zapadne konferencije.

Haris Medunjanin je izveo korner sa lijeve strane, a najviši u skoku bio je Richie Marquez koji glavom šalje loptu u nebranjeni dio Gleesonove mreže.

Do poluvremena Portland je uspio izjednačiti preko Nagbea, a u drugom poluvremenu Philadelphia je primila još dva pogotka.

Najprije je Miller pogodio za 2:1 u 66. minuti, a potom je Adi iz penala u 88. minuti postavio konačnih 3:1.