HNL
110

Hajradinović ušao s klupe i postigao pogodak u pobjedi Osijeka protiv Istre

Haris Hajradinović (Foto: NK Osijek/Facebook)
Potencijalni reprezentativac Bosne i Hercegovine Haris Hajradinović postigao je pogodak u pobjedi Osijeka protiv Istre rezultatom 2:0 u meču 29. kola hrvatskog HNL-a.

Nakon prvih 45 minuta nije bilo pogodaka u meču između Osijeka i Istre, a vrijedi napomenuti da Hajradinović nije počeo susret od prve minute. On je u igru ušao u 26. minuti, a onda je u drugom poluvremenu donio pobjedu svojoj ekipi.

Hajradinović je u 66. minuti postigao pogodak kojim je Osijek doveo u vodstvo, a konačnih 2:0 postavio je Boban u samom finišu susreta.

Ovom pobjedom, Osijek je došao do 49 boda, pet manje od Rijeke koja ima i utakmicu manje, dok je Istra ostala na osmom mjestu, prvom iznad zone ispadanja sa istim brojem bodova kao Cibalija.

Gol protiv Istre bio je osmi za Hajradinovića u ovoj sezoni te je on najbolji strijelac svoje ekipe sa dva pogotka više od Pervana.