"Moram popiti jednu"
61

Haaland "posebnim" pićem nazdravio čudesnom povratku De Bruynea i nasmijao navijače

N. M.
Nogometaši Manchester Cityja večeras su u 21. kolu engleskog Premiershipa s 3:2 savladali Newcastle na gostujućem terenu St. James Parka, a pobjedu je ludo proslavio Erling Haaland, iako nije bio u timu Građana.
Haaland je na Instagramu objavio niz "storyja" u kojima slavi Kevina de Bruynea, Belgijanca koji je zaigrao nakon pet mjeseci i majstorski donio pobjedu Cityju.

Prvo je Haaland objavio fotografiju De Bruynea koju je ukrasio s krunom na njegovoj glavi, potom i jednu kako slavi, a onda je nasmijao narednom objavom.

"Moram popiti jednu nakon ovoga", napisao je Haaland uz fotografiju čaše mlijeka na svom stolu, što je oduševilo i nasmijalo navijače.

Inače, ušao je De Bruyne u igru u 69. minuti, pri rezultatu 2:1 za Newcastle. Nakon pet minuta postigao je lijep gol za 2:2, a potom u 91. minuti nevjerovatnim pasom namjestio pogodak mladog Oscara Bobba, koji pogađa za 3:2.

Podsjećamo, Haalanda muči povreda stopala već nekoliko sedmica i zbog toga je van stroja u ekipi Pepa Guardiole.