21

Guizhou Rehne poražen od Hangzhou Greentowna, Misimović strijelac

U 24. kolu kineske Superlige Guizhou Renhe je ugostio Hangzhou Greentown, a gosti su pobijedili rezultatom 2:1. Jedini gol za domaće postigao je bh. nogometaš Zvjezdan Misimović.

Guizhou je poveo u 16. minuti, a gol je iz jedanaesterca postigao bh. nogometaš Zvjezdan Misimović.

U 40. minuti je Hanzhou Greentown izjednačio na 1:1 preko Matthewa Spiranovića. To je bio rezultat prvog poluvremena.

Na početku drugog dijela utakmice je uslijedio potpuni preokret, a za 2:1 u koristi Hanzhoua je pogodio Ramon. Rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao. Gosti su upisali sva tri boda.

Za Guizhou Renhe su cijelu utakmicu odigrali bh. nogometaši Zvjezdan Misimović i Sejad Salihović.

Hangzhou Greentown je na 11. mjestu sa 27 osvojenih bodova, dok je Guizhou Renha 13. sa dva boda manje.