Smatraju da su oštećeni
0

Gosti bijesni na sudije u derbiju: Evo kako je Zvezda pobijedila Partizan golovima u 90. i 99. minuti

E. K.
Nogometaši Crvene zvezde su u 31. kolu srbijanskog šampionata pobijedili gradskog rivala Partizana rezultatom 3:2.

Crveno-bijeli su do pobjede stigli zahvaljujući preokretu u 90. i 99. minuti susreta budući da je Partizan do sudijske nadoknade vodio 2:1.

Pristalice gostiju zajedno sa igračima smatraju da su žestoko oštećeni u ovom susretu te imaju mnogo primjedbi na račun glavnog sudije meča Pavle Ilića.

Smatraju da nije dosudio očigledan prekršaj prilikom gola Ndiayea za 2:2, a također su izrazili i nezadovoljstvo zbog jedanaesterca u devetoj minuti nadoknade.

Za crveno-bijele su pogađali Guelor Kanga, Cherif Ndiaye i Aleksandar Katai dok su za goste precizni bili Samed Baždar i Xander Severina.