Serie A
22

Gonzalo Higuain spasio Milan poraza u Cagliariju

Nogometaši Cagliarija i Milana podijelili su bodove na Sardegni u okviru četvrtog kola Serije A odigravši neriješeno 1:1.

Cagliari tako nije uspio potvrditi pobjedu iz prošlog kola, kada su savladali Atalantu u gostima, a slična sudbina je zadesila i Milan nakon velikog trijumfa na San Siru protiv Rome.

Domaći su u vodstvo stigli već u četvrtoj minuti utakmice. Pavoletti je prvo pogodio stativu, a onda je Pedro natrčao na odbijenu loptu i poslao je u mrežu za veliko slavlje domaćih navijača.

Mogao je Cagliari i do drugog gola u 16. minuti, ali je Barella pogodio novu stativu, dok su dvije velike prilike za Milan u prvom poluvremenu propustili Calhanoglu i Bonaventura.

Ipak, Rossoneri su uspjeli izjednačiti u 56. minuti. Higuain je sretno došao do lopte, potom prevario golmana i mirno poslao loptu u mrežu za 1:1.

Nije do kraja meča bilo puno uzbuđenja, a najbolju šansu za preokret Milana propustio je Suso pa promjene rezultata nije bilo.

Cagliari se s novim bodom probio na 12. mjesto Serije A, dok je Milan skočio na 15. poziciju.