Sjajno prvo poluvrijeme
18

Golman Fulhama nema sreće: Pogledajte spektakularne golove Liverpoola

Trenutak kada je Liverpool postigao prvi pogodak (Foto: EPA-EFE)
Nogometaši Liverpoola i Fulhama od 15:00 sati na Anfieldu igraju utakmicu 14. kola Premiershipa, a prvo poluvrijeme obilježila su dva spektakularna gola domaćina.

Prvi je postignut u 20. minuti susreta nakon savršeno izvedenog slobodnog udarca Trenta Alexander-Arnolda. Golčinu pogledajte ovdje.

Koliko je pogodak oduševio i njega samog, moglo se vidjeti iz njegovog izraza lica u proslavi vodećeg gola njegove ekipe.

Ništa lošiji nije bio ni drugi pogodak kojeg je Liverpool postigao danas i to nakon što je Fulham prethodno izjednačio na 1:1 preko Wilsona.

Ovaj put na djelu smo vidjeli Mac Allistera koji je spektakularnim udarcem iz velike udaljenosti neobranjivo savladao nemoćnog golmana Fulhama. Novu golčinu pogledajte ovdje.

Ipak, Fulham je u trećoj minuti nadoknade prvog poluvremena ponovo postigao pogodak preko Tetea pa je sjajnih prvih 45 minuta okončana rezultatom 2:2. Sigurno je da nas i u drugom poluvremenu očekuje sjajna utakmica.

Inače, Liverpool se uoči ovog kola nalazi na trećem mjestu Premiershipa, dok je Fulham bi na 14. poziciji.