Krvava generalka
13

Giroudu nakon žestokog sudara razbijena arkada, Amerikanac zaradio potres mozga

Reprezentacija Francuske odigrala je svoju posljednju provjeru u Lyonu uoči odlaska u Rusiju protiv SAD-a (1:1), a utakmicu je obilježila nesreća koja se dogodila u 56. minuti.

Naime, francuski napadač Olivier Giroud i američki stoper Matt Miazga sudarili su se glavama nakon čega su obojica ostala ležati na travnjaku.

Američki reprezentativac je bio prekriven krvlju, a obojica su izneseni s terena.

Ipak, prema posljednjim informacijama radi se o lakšim povredama pa nastup Girouda u Rusiji ne bi trebao biti u pitanju.

Giroud je zaradio povez oko glave zbog razbijene arkade, dok je Miazga s druge strane zaradio 15 šavova i lakši potres mozga.

Inače, goste je u vodstvo doveo Julian Green u 44. minuti susreta, a Francuzima je izjednačenje donio Kylian Mbappe 12 minuta prije kraja meča.